Shift4Shop’un Basitleştirilmiş “Yeni Ürün Ekle” Sayfasına Hoş Geldiniz

Bir işletme sahibi olarak, iş akışınızı düzene sokabilmek her zaman son derece yararlıdır. Tabii ki, seçeneğin var CRM'leri kullanın, iş akışı otomasyon yazılımı, ve iş akışınızın birçok sürecini otomatikleştirmek için diğer araçlar. Ancak görevimiz, e-Ticaret platformunuzun kendi içinde elimizden geldiğince düzene koymaktır.

Shift4Shop Online'da güncellemeler yaptığımızda Mağaza Oluşturucubunu başarmak için bir hedef olarak aklımızda tutuyoruz: bir Shift4Shop mağazası sahibi olarak, yapmanız gereken her şeyi mümkün olduğunca hızlı, verimli ve kolay bir şekilde yapabilmenizi istiyoruz!

Yeniden tasarlanan ürünümüzün arkasındaki felsefe budur. Yeni Ürün Ekle sayfa. 7.5.0 güncellemesinden önce, yeni ürün oluşturma, birkaç sekme arasında tıklamayı içeriyordu. Yeni sürüm, bu sekmeleri tek bir sayfada birleştirirken, alışık olduğunuz sekmeli sisteme erişmenizi sağlar.

Ürün eklemenin basitleştirilmiş bir yolu

Ürün listenizin en üstündeki "Ürün Ekle"yi tıkladığınızda, yeniden tasarlanmış Yeni Ürün Ekle sayfasını göreceksiniz. Çok hızlı bir şekilde bir ürün oluşturmak ve daha sonra ayrıntıları eklemek için geri gelmek istiyorsanız, ürünü kaydetmeden önce yalnızca üç alanı doldurmanız yeterlidir: İsim, SKUve Fiyat. Üçü de kırmızı bir yıldızla işaretlenmiştir (*) fark edilmesini kolaylaştırır.

Geçmişte aşağı kaydırma Kategoriler ve Görüntüler seni şuraya getiriyor Fiyatlandırma bilgisi Üçüncü gerekli alanı bulacağınız bölüm.

Üç zorunlu alanın ötesine geçmek istiyorsanız, bu tek sayfada tamamen yeni bir ürün kurabilirsiniz. hemen altında Ürün Bilgisi bölümünde (ilk resimde gösterilmiştir), göreceksiniz Kategoriler bölüm. "Kategori Seç"i tıkladığınızda, mevcut kategorilerinizden seçim yapmanıza veya yeni bir kategori eklemenize olanak tanıyan bir pencere açılır.

Aşağıda Kategoriler için bir bölümdür Görüntülerürününüze görseller ekleyebilirsiniz.

Aşağıda Görüntülerbizde var Fiyatlandırma bilgisi daha önce bahsedilen bölüm, ardından Envanter. Envanter bölümünde Envanter Kontrol seçeneklerini yapılandırabilir ve Distribütör ve Üreticiyi ayarlayabilirsiniz.

Aşağıda Envanterbulacaksınız Nakliye Bilgisi ürünün ağırlığını, boyutlarını ve kargo etiketini tanımlayabileceğiniz veya Ücretsiz Kargo ile ürün olarak atayabileceğiniz bölüm.

Sayfanın sonuncusu için bir bölümdür Seçenekler. Ürün Ekle sayfasının bu sürümündeki bir diğer iyileştirme, seçenekleri hızlı bir şekilde ekleme yeteneğidir. Seçenekler bölümünü ilk gördüğünüzde şöyle görünecektir:

"Seçenek Ekle" düğmesini tıkladığınızda, bölüm, seçeneğin adını (örn. boyut, renk vb.) yazabileceğiniz ve ardından virgülle ayrılmış tek tek değişkenleri yazabileceğiniz ek alanlarla genişleyecektir. Örneğin, ilk alana "Boyut" ve ikinci alana "Small,Medium,Large" yazmak, aşağıdakilerle sonuçlanır:

Alan, siz virgül yazdığınız anda seçeneklerin çevresinde "kutular" oluşturur, bu nedenle "Küçük" yazmanız, kutulu "Küçük" seçeneğinin alanda görünmesine neden olur. Eklediğiniz seçeneklerden herhangi birinden kurtulmak için kutudaki X'i tıklayarak silmeniz yeterlidir.

Ürünlerinizi düzenleme

Yeni bir ürün ekledikten sonra, sadece kaydetmeniz gereken üç zorunlu alanı doldurmuş olsanız bile, kullanmaya alıştığınız sekmeli ekranda istediğiniz zaman normal şekilde düzenlemek için geri dönebilirsiniz. Yeni Ürün Ekle sayfasıyla artık çok az bilgiyle hızlı bir şekilde ürün yapma seçeneğine sahipsiniz, bu da tüm ağır düzenlemeleri daha sonra yapmanıza veya alternatif olarak ürün bilgilerinin çoğunu tek bir ekranda tamamlamanıza olanak tanıyor. Unutmayın, "Kaydet"i tıkladığınızda, daha fazla düzenleme için sekmeli sayfaya yönlendirileceksiniz.

Çözüm

Umarım bu makale, Shift4Shop Online'ınızda yeniden tasarlanan Yeni Ürün Ekle sayfasını açıklamaya yardımcı olmuştur. Mağaza Oluşturucu. Lütfen bu yeni, kullanışlı özelliğin keyfini çıkarın ve herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, çekinmeyin. Bize Ulaşın.

E-Ticaret başarısına giden yolda görüşmek üzere!