Sizlerle paylaştığımız bu Varlık Logo Mockup C3H66FA ücretsiz indirme bağlantıları. Bu birinci sınıf bir üründür ve buradan ücretsiz olarak alacaksınız. PSDLY, grafik tasarımcıları, video yaratıcıları, web geliştiricileri, serbest çalışanlar, film yapımcıları vb. gibi kişilere yardımcı olmak için yapılmıştır. Web sitemizde, Ücretsiz kurs/eğiticiler, Lightroom Ön Ayarı, PS eylemi, Maketler, Videohive Öğeleri gibi ücretsiz birçok premium varlık bulacaksınız. , Premium Sesler, Web Şablonları ve çok daha fazlası.

Ücretsiz indir — Logo Mockup C3H66FA

Bilgi aktarımında önemli ihtiyaçlardan biri de mockup tasarımıdır. Mockup, tasarım sunumlarının öncüsüdür. Mockup, sadece görsel medya tasarım konsepti olarak adlandırılmamakta, aynı zamanda bir ürün tasarımının gerçek bir resmi veya orijinal formuna benzeyen bir fikrin önizlemesi olarak da adlandırılabilir.

Logo ya da sembol terimi ile sıklıkla karşılaştığımız şey, çeşitli durumlarda sıklıkla karşılaştığımız görsel bir kimliktir. Bunların çoğunu tanımlayan görsel görüntüler, genellikle iş kalitesinin belirteçleri ve şirketin tüketici izlenimlerini oluşturmanın bir yolu olarak kullanılan bir şirketin marka ve pazarlama faaliyetleriyle yakından ilgilidir.

İdeal logo maketi, estetik görsel unsurları sergilemektir, tanınması kolay, basit, esnek olmalı ve logonun şeklini ve özünü kaybetmeden çeşitli alanlara, ortamlara, boyutlara ve arka planlara yerleştirilebilir. Gerçekçi gölgeler ve dokularla oluşturulan bu Logo Mockup’taki gibi. Zarif ve benzersiz görünen logo maketi ile yüksek çözünürlüklü görüntülere sahip gerçek fotoğraflara dayanmaktadır. Logo mockup tasarımları, medya el ilanı, web tasarımı, sunum, baskı, reklam, sosyal ağ vb. gibi çeşitli türlerde kullanılabilir.

İşte dahil olanlar:

  • 1 Adobe Photoshop Dosyaları (PSD)
  • Akıllı Nesne ile düzenlemesi kolay
  • Değiştirilebilir Arka Plan ve kağıt renkleri
  • Yüksek çözünürlük 4000 x 2666 piksel / 300 dpi
  • organize katmanlar
  • Yardım dosyası şunları içerir:

İletişim desteği

İlk satın alma işleminizi sagesmask ile yaptığınız için teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız! Daha havalı tasarımlar için bilge maske mağazamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Yeni müşterilerin bize bir şans vermesine bayılıyoruz! Bu, sizi gururlandırmamızı ummak içindir. Yarattığınızın tadını çıkarın.

Hakkında: Logo Mockup C3H66FA

Dosya adı: Logo Mockup C3H66FA
Içerik kaynağı: Yok
Tür / Kategori: maketler
Dosya boyutu : 120MB
Yayımcı: Yok
Güncellendi ve Yayınlandı: 10 Ağustos 2021
resim
resim
resim

İNDİRME BAĞLANTISI : Logo Mockup C3H66FA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Logo Maketi CCHU8ZD

23 Şubat 2022

Logo Mockup ECKFJRB

23 Şubat 2022