Google, Güvenilir Mağazalar programını biraz daha sağlam ve bilgilendirici bir şey lehine aşamalı olarak kaldırıyor: Google Müşteri Yorumları. saat 3dcart, şu anda bu harika yeni özellikten tam olarak yararlanmak için entegrasyonumuzu yükseltiyoruz. Bunlar, haritalarda, arama sonuçlarında ve başka yerlerde zaten görünen Google İncelemeleri ile aynı değildir – Google Müşteri Yorumları farklıdır.

Google Müşteri Yorumları nedir?

Google Müşteri Yorumları yalnızca çevrimiçi mağazalar içindir ve doğrulamaya önem verir, böylece yalnızca satın alma işlemi yapan müşteriler geri bildirim bırakabilir. Müşterilerinize satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra Google’dan e-posta almayı seçme olanağı sunularak geri bildirim toplanır. Google, bu geri bildirim sürecinde esasen bir arabulucu olarak hareket ederek tüm incelemelerin yalnızca gerçek müşterilerden gelmesini sağlar. Bu sistem, e-Ticaret web siteleri için doğru, güvenilir puanlar sağlamaya yardımcı olarak yalnızca meşru derecelendirmeler sağlar.

Google Müşteri Yorumları hizmeti, Merchant Center hesabıyla ücretsizdir. Sitenizde, müşteri geri bildirimlerinden hesaplanan toplam puanınızı ve yıldız puanınızı gösteren bir rozet görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, hem Google Müşteri Yorumları rozeti hem de katılım, 3dcart temanız da dahil olmak üzere sitenizin görünümüne uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Güçlü Bir Reklam Aracı

Rozetinize ek olarak, Google Müşteri Yorumları puanınız da şu adreste gösterilebilir: Google Alışveriş ve sitenize gelen tıklamaları artıran AdWords metin reklamları. Google, Google Müşteri Yorumları derecelendirmesi gösteren reklamların tıklama oranlarını %10’a kadar artırabileceğini ve mağazanıza daha fazla ziyaretçi çekebileceğini bildiriyor.

Google Trusted Store rozetinin yerine geçen Google Müşteri Yorumları, bir çevrimiçi mağazanın daha sezgisel ve kapsamlı bir derecelendirmesini sunarak müşterilerin satın alma kararlarını vermelerine yardımcı olur.

Çevrimiçi mağazanız için Google Müşteri Yorumları entegrasyonu, 3dcart’ın Sürüm 8 sürümüne dahildir. Daha fazla ayrıntı için aşağıya tıklayın,

v8'e özel önizlemeye erişin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir