İnternetten alışveriş yapmanın rahatlığı yadsınamayacak olsa da, bugün tüketicilerin yarısı internet üzerinden alışveriş yapmaktan hala şüphe duyuyor. Korkularını anlamak kolaydır, sansasyonel veri ihlali haberleri ve çevrimiçi alışveriş korku hikayeleriyle dolu sayfalarla. Böyle bir ortamda güven oluşturmak son derece zor olabilir. Bu yüzden 3dcart Norton Alışveriş Garantisi çözüm sağlamak.

Norton Alışveriş Garantisi, sunduğu hizmetlerden dolayı hem satıcılar hem de müşteriler tarafından sevilir. Tüccarlar kaydolarak müşterilerine iletmek için çeşitli avantajlar sunar:

  • Norton Alışveriş Garantisi ile bir e-Ticaret sitesi üzerinden alışveriş yapan müşteriler, 10.000 ABD Doları değerinde Kimlik Hırsızlığı Koruması kaynağından bağımsız olarak önümüzdeki 30 gün içinde herhangi bir kimlik hırsızlığı olayı yaşamaları halinde Norton’dan.
  • bu 1.000 $ Satın Alma Garantisi müşterilerin bir siparişle ilgili sorun yaşadığı ve müşteri hizmetleri aracılığıyla bir çözüme ulaşamadığı durumları kapsar.
  • bu 100$ En Düşük Fiyat Garantisi Mağazanızdan satın aldıkları bir ürünün 30 gün içinde fiyatının düşmesi durumunda aradaki fiyat farkını kapatmaları için müşterilere sunulmaktadır.

Bu özellikler, sitenizde Norton Alışveriş Garantisi rozetini gördüklerinde, kendilerini bilgilerini korumaya, mükemmel müşteri hizmeti sunmaya ve en iyi fiyatlarla satış yapmaya adamış bir satıcıdan alışveriş yaptıklarını bildiklerinden, müşteri güvenini büyük ölçüde artırır. Aslında, Tüketicilerin %75’i daha güvenli hissettiklerinde hemfikir Norton Alışveriş Garantisi olan bir mağazada alışveriş yapmak ve %77’si geri dönme olasılıklarının daha yüksek olduğunu söylüyor.

Buna karşılık, tüccarlar tipik bir rapor satışlarda ve dönüşümlerde %7 artış ve bir Tekrar alıcılarda %5 artış. Norton Alışveriş Garantisi’nin özellikleri, müşterilerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlayarak, iyi hizmeti garanti ederek ve en iyi fiyatı alma konusundaki endişeleri azaltarak dönüşümleri artırır, yalnızca yeni müşterileri dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda sepet terk başka bir yere bakmak için sitenizden ayrılan kararsız müşteriler tarafından.

Norton Alışveriş Garantisi ile ortaklığı sayesinde 3dcart, Norton Alışveriş Garantisi uygulamasını uygun fiyata sunmaktan gurur duyar. özel indirim. 3dcart tüccarları da 60 günlük ücretsiz deneme satın almadan önce. Norton şunları garanti eder: 20x ila 30x yatırım getirisi, hizmet için ödeme yapmak, satışları, kendisi için kolayca 20 veya 30 kat daha fazla ödediği noktaya yükselttiği için.

Norton Alışveriş Garantisi ödemesini kullanmayı tercih eden 3dcart satıcıları ayda sadece 9.99$ (60 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra), 89,99 dolarlık normal Norton fiyatlandırmasına karşı. Daha fazla satış sizi bekliyor ve müşterileriniz size teşekkür edecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir